Navigation


 

Başlıklar

Kozmik Gücün Kullanımı
  Kozmik gücün kötü niyetler için kullanılamayacak bir teknik olduğunu bilin. Hedeflerinizin saf olmasını ve bu dileğini hak ediyor olmanızı tavsiye ederim.   Aşağıdaki ifadeyi ezberleyin   Kozmik Güce (Allah’a) sesleniyorum ve ondan bana güç vermesini, beni korumasını ve bana rehberlik etmesini istiyorum.   Bu sihirli cümle kozmik gücün frekansına ve enerjilerine girmek için kullanmanız gereken cümledir. Bu ifadeyi bilmek kendinizi evrensel zek..
Radyonik Psionik ve Kutsal Geometri Nedir
  Sıradan insanlardan saklı tutulan birçok teknoloji vardır. Bunun sebebi, bu teknolojilerle elde edilebileceklerin potansiyelinin sınırsız olmasıdır. Kesinlikle sınırsızdır! “Teknolojiler” kelimesiyle devasa elektronikleri, donanımları, bilgisayarları ya da milyar dolarlık makinelerı kastetmiyorum. Zihin temelli, eterik bağlantılı sunumlar ve bağlantılardır kastettiğim. Şu anda bunlar mantıklı gelmeyebilir ama mantıklı olduğunu göreceksiniz. Bu teknolojileri anlamanız için temel bil..
Beyin Gücünü Arttırmak
  Bu teknikleri anlayıp hayatınıza geçirmeye başladığınızda basit yöntemlerinin ötesine geçebilir ve daha fazla güç vermesini sağlayabilirsiniz. Aslında “okült” kabul edilen şeyler üzerinde ne kadar çok şey okursanız o kadar şey bulabilirsiniz. Önce zihin gücünü kullanmak için Teta seviyesi beyin dalgası aktivitesine nasıl yaklaşılacağını anlatalım. Tam bilinçli Teta manipülasyonu çok ileri bir konu olduğu için ve çok az insan tarafından başarıldığından çokta fazla üzerinde durmayaca..
Algıları ve Gördüklerimizi Arttırmak
  Beyin dalgaları ile bölümde bu tekniklerin etkili olması için özel bir algı haline geçmenin önemli olduğundan bahsedilmişti. Olağan uyanık beyin halinde de başarılı olabilirsiniz ama daha düşük beyin haline geçtiğinizde etrafınızdaki realiteyi lehinize çevireceğinizi vurgulamıştık. Unuttuysanız hatırlatalım: Uyanık durum BETA durumudur. Beyniniz 14-30 Hz (hertz) aralığında frekans yayar. Gözleriniz kapalı ve imgeleyerek dinlenme durumunda ALFA durumunda (7-13 cps) olursunuz. Bu Alf..
Algılarımız Gördüklerimizle Sınırlı
  İmgeleme işin sırrıdır. İmgeleme fikrinin sizi uçurmasını izin vermeyin. İmgelem yapmak gereklidir çünkü zihin gücünüzü bu şekilde kullanırsınız. Zihninizde bir şeyi doğru bir şekilde görmeyi bilirseniz dünyanızda bunu gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce bahsedildiği gibi daha yüksek bir boyuttaysanız zihninizde yarattığınız düşünceleriniz ya da imgeler hemen çevrenizde gerçekleşecektir. İmgeleme fikri insanları şaşırtır oysa bu kavram insan hayatında sürekli kullanımdadır. &nbs..
Diğer Boyut Seviyeleri
  Boyutlar kavramını anlamanız bu tip çalışmaları yürütmeniz açısından çok önemlidir. “Boyutlar nedir?” sorusuna cevap vermek zordur. Bilim adamlarının kendilerine göre fikirleri vardır ve sadece teoriden ibarettir. Boyut kavramı yüzlerce sayfalık derin bir kavramdır. Anlamanız gereken ilk şey tüm yüksek boyut seviyeleri birbirine kaynaşmıştır. Biri bir başka boyuta yükselmekten bahsettiğinde (bu konuda konuşacak çok fazla insan yoktur) bu dikey olarak yukarı çıkma anlamına gelmez. F..
Beyin Çalışma Frekansları ve Başlatıcıları
  Beyniniz bir radyo gibidir.  elektrik dalgalarını alır ve yayar.  Frekanslar, elektrik faaliyetlerinin ölçüldüğü ve grafiğinin çıkarıldığı aralıklardır. Her şey bir ölçüde frekans yaydığı için frekanslar etrafınızı sarar ve bedeninize bile nüfuz eder. Yeryüzünün ise kendine özgü frekansları vardır.   Bedeniniz hareket ettiğinde, bu hareketler etrafınıza iletilir. İyonosfer katmanı (buna iyonosferik kovuk da denir) yaklaşık 9.5 cps’lik(saniyedeki devirler, 7.5..
İmgeleme Nedir Nasıl Yapılır Teknikleri
Düşüncelerinizin yaşamınızı ve çevrenizi ustalıkla idare etmesi için iç görünüzü kullanarak bunun içinizde olduğunu görmelisiniz. Bu kavrama imgelem denir. Ve zihin gücünüzü geliştirme çalışmanızın temelidir. Zihin gözüyle görmeyi öğrenmek zorundasınız. Daha ileride ne imgelerseniz onu hissedebilmeli, dokunabilmeli ve koklayabilmelisiniz. Zihninizde bir hedefinizin gerçekten oluyormuş gibi gördüğünüzde, etkili bir şekilde zihninizi kandırırsınız. Zihin gözünüz zincirleme etki oluşturur. h..
Dünyayı Çevreleyen Yaşam Enerjisi
Yaşam enerjisi düşüncelerimizle şekillenir ve gerçekliğimizi bununla şekillendirir. Yaşamınızdaki olaylar kendi seçimlerinizin sonucudur. Düşüncelerinizle yaşamınızı bilinçli bir şekilde öğrendiğinizde, bunun nasıl olduğunu göreceksiniz. Garajınıza kırmızı bir ferrari’nin park edildiğini hayal edip dışarı bakarsanız arabayı göremezsiniz. Zihniniz daima size istediğiniz şeyi verecektir ama olaylar ve etrafınızdaki gizli enerjiler vasıtasıyla. Hedefleniz gerçekleşir ama sabırlı ve neyi iste..
Gizli Saklı Frekanslar
Etrafınızda fark ettiğinizden çok daha fazlasının olduğunu anlamanız önemlidir. Örnek: Televizyonun önüne geçtiğinizde anteninize gelen radyo dalgalarını göremezsiniz. Hoparlörlerden gelen müzik sesini duyabilir ama ses titreşimlerini göremezsiniz. Ama bilinciniz bu gibi şeylerin farkındadır. Bu etrafınızı saran görünmez  dünya zihin gücü tekniklerini çalışırken sizin gerçekliğiniz olacaktır. Disiplinle, kullanılmayan güçlerin üzerinde egemenlik kurabilir ve sonuçlarına odaklanabilir..
Beyin Gücü Nedir
Beyin Gücü Nedir - 13/04/2013
Zihnin Çalışma Sistemini Anlamak   Ne düşünüyorsanız, zihniniz o olur. Güç dayanıklılığın bir formudur. Bu kitaptan sonra düşünme yetiniz güçlenmiş olacaktır. Düşünme yetinizi güçlendirmeniz demek temel bir beceriyi başarıyla tamamlamış olmanız demektir; yani bilinçli olmayı. Gerçek benliğinizin, gerçek durumunuzun ve gerçek yaşamınızın tamamen bilincinde olmalısınız.   Etrafınızda zannettiğinizden çok daha fazla şey vardır ve bunun hep farkında olmanız iyi olur. Örn..
Naomi Watts Kimdir Biyografisi Özgeçmişi
Naomi Watts Kimdir Biyografisi Özgeçmişi Hayat Hikayesi Resimleri Albümleri Oynadığı Roller Aldığı Filmler Sinemalar Doğum Yeri Tarihi Ülkesi Asılı Aslı Uyruğu 44 yaşındaki Watts, İngiltere doğumlu.   Babasının ölümü üzerine annesiyle birlikte Avustralya’ya taşınıp vatandaşlık aldı ve hayatına orada devam etti.   1991’de Avustralya yapımı bir filmde oynayarak kariyerine başlayan Watts, sonrasında i..
Nicole Kidman Kimdir Biyografisi Özgeçmişi
Nicole Kidman Kimdir Biyografisi Özgeçmişi Hayat Hikayesi Resimleri Albümleri Aslen Avustralyalı olan Nicole Kidman 1967’de Hawaii’de dünyaya geldi. Ancak hayatının büyük kısmını Avustralya’da geçirdi. Çocukluğunda baleye başlamış olsa da kariyerine tiyatroyla devam etti.   Bugüne kadar 35 filmde oynayan Kidman, asıl çıkışını “Bir Kadının Portresi” filmiyle yakaladı.   200..
Gerçek Hakiki Orjinal Oltu Taşı
OLTU TAŞI NEDİR? Oltu taşı,ardıç ağacının fosilleşmiş halidir. Gerek kehribar gibi fosil grubu ürün olması gerekse benzer özellikler göstermesi nedeniyle siyah kehribar adıyla da anılır. Oltu taşı toprak altından çıkartıldığında yumuşak, işlenmesi kolay bir yapıdadır, bu nedenle çeşitli süs takıları yapımında kullanılmaktadır. Taş, Erzurum-Oltu yöremizde çıkartıldığından bu yöreyle özdeşleşmiş ve tüm Dünyada bu isimle bilinip talep görmüştür. Ancak bu taş sadece Erzurum-Oltu'da çıkart..
Ender Saraç Soğan Çorbası
soğan çorbası ender saraç soğan çorbası kollardan zayıflamadan diyet yüzden zayıflamadan diyet göğüsten zayıflamadan diyet Zayıflarken istemediğiniz bölgelerden kilo kaybediyorsanız yanlış diyet uyguluyorsunuz demektir. Basen ve kalça bölgesinden kilo vermek isterken yüzünüz soluyor kollarınız ve göğüsleriniz zayıflıyorsa Ender Saraç'ın soğan çorbasını deneyin.   Sağlıklı ve hızlı zayıflamaya yardımcı soğan çorbası (6 kişilik) MALZEMELER:   6 adet kuru soğan..

EkstraBUL © 2014