Navigation


 

Donanım

Donanım

Voip Sip Ata Cisco Linksys Pap2T Factory Reset Fabrika Ayarları   Voip Cisco Linksys Pap2T cihazını Factory Reset Fabrika Ayarlarına döndürebilmek için ; Sip Ata Pap2t'ye Line 1 üzerinden bir analog telefon bağlayın, Daha sonra ahizeyi kaldırıp **** (dört defa yıldız tuşlayın) Sonra 73738# tuşlayın ve 1'i tuşlayınç ****73738#1 Pap2T v 3.1.15  to 5.1.6 Yazılım Güncelleme Dosyası İndir Pap2T v 3.1.15  to 5.1.6 Download Firmware Update Upg..

Devamı

PPPOE PPPOA Anlamı Nedir Açıklaması Ne İşe Neye Yarar   Encapsulation (Kapsülleme) ise gönderme ve alma bağlamında, bir veri yapısının iletim için başka bir veri yapısının içine girmesine yada saklanmasına deniyor.. Örnek verirsek TCP/IP formatlı veri paketi bir ATM çerçevesine kapsüllenebiliyor. ATM çerçevesinin İletimi ve gönderimi sırasında oluşan kapsüllenmiş veri paketleri , basitçe transferi tanımlayan ATM verileri arasında akan bitlerdir. Kapsülleme tipleri olarak PPP..

Devamı

PCI Letancy Timer Ne Demek Nedir Ne işe Yarar Nasıl Ayarlanmalı   PCI latency timer/PCI gecikme sayacı günlük kullanımda hiç karşılaşmadığınız bir terimdir. Hatta BIOS'u kurcalamayanlar böyle bir şeyin varlığından bile haberdar değildir. Peki nedir bu PCI gecikmesi? PCI bant genişliği, tüm PCI cihazlar tarafından paylaşılır. Eğer birden fazla PCI kart kullanıyorsanız paylaşımın nasıl olacağı çok önemlidir. IRQ ayarlarını duymuşsunuzdur. Interrupt Request demek. Yani müdahale ..

Devamı

How to Setup and Configuration Cisco Linksys PAP2T Firmware Update Upgrade v 3.1.15  to 5.1.6 Download   How to Setup and Configuration Cisco Linksys PAP2T Firmware Update Upgrade v 3.1.15  to 5.1.6 Download Upgrade Update Procces is;  Download and Extract the PAP2T_v5.1.6_fw.zip file archive to same directory or place and after run upg-pap2t-5-1-6. Give the pap2t ip address to window in software and pres OK button and it will find the device ..

Devamı

ADSL 2+ PPPOE - PPPOA LLC VCMUX Arasındaki Fark Nedir Hangisi Daha Hızlı İyi Kullanılmalı Seçilmeli   ADSL hat bağlantılarında kullanılan temel iletişim protokolü PPP (Point-to-Point-Protocol; Noktadan Noktaya Bağlantı) olarak belirlenmiştir. Bu temel protokol üzerinde yapılandırılmış olan; PPPoE (Point-to-Point-Protocol-Over-Ethernet; Ethernet üzerinde noktadan noktaya bağlantı protokolü) ile PPPoA (Point-to-Point-Protocol-Over-ATM; ATM protokolü üzerinde noktadan noktaya bağlan..

Devamı

EkstraBUL © 2014