Navigation


 

Markası ve Modelleri

Markası ve Modelleri

Samsung Ultrabook Süper İnce
Samsung Ultrabook Süper İnce 9 Serisi NP900X3A-B01TR     Sofistike haliyle kolayca içine çeken Samsung Notebook 900X3A ile doğru görüntüyü yakalayın. Akışkan kıvrımlara sahip çarpıcı ince tasarımı üstün ve özel Duralumin özelliğine sahiptir, bu hava taşıtlarını inşa etmekte kullanılan malzemenin aynısıdır ve alüminyumdan iki kat daha güçlüdür. Bu ince ve hafif tasarımda çok yüksek bir mobil performans bulunmaktadır. SuperBright Plus LED ekran 16 milyon renk ve 400nit par..

Devamı

Rock Xtreme Markası En Fazla Kullanılan
Rock Xtreme Markası En Fazla Kullanılan Dizüstü Notebook Laptop Leptop Bilgisayarı Özellikleri Fiyatı Seçenekleri   Nvidia'nın dizüstü bilgisayarlar için hazırladığı yüksek performanslı mobil GeForce 8800 serisi grafik çözümlerini kullanıma sunmasının ardından dizüstü bilgisayar üreticileri de Nvidia'nın yeni grafik çözümlerini hazırladıkları yeni modellerinde kullanmaya başladılar.   Alienware'den sonra bir diğer "extreme" bilgisayar üreticisi olan Rock firması da Nvi..

Devamı

HP Markası En Fazla Kullanılan Dizüstü
HP Markası En Fazla Kullanılan Dizüstü Notebook Laptop Leptop Bilgisayarı Özellikleri Fiyatı Seçenekleri   HP Pavilion tx2530ea: AMD işlemcili ultra çift çekirdekli bu dizüstü bilgisayar 250 GB'lık dahili sürücüye sahip. HP'nin özel uzaktan kumandası ile kullanabileceğiniz HP Pavilion'da tümleşim parmak izi okuyucusu ile sizden başka kimse bu bilgisayarı açamaz.   HP Pavilion tx2530ea  Dizüstü Bilgisayarı Özellikleri : Price comparisons ..

Devamı

Dell Inspiron Markası En Fazla Kullanılan
Dell Inspiron Markası En Fazla Kullanılan Dizüstü Notebook Laptop Leptop Bilgisayarı Özellikleri Fiyatı Seçenekleri   Dell Inspiron: Renk ve desen özellikleri gibi kişiselleştirme seçenekleriyle, en yeni mobil teknolojiyi sunan ince 15.4 inç geniş ekran dizüstü bilgisayar. Dell MediaDirect İşletim sisteminizin açılmasını beklemeden, tek bir düğmeyle film, takvim, kişi ve sunulara erişim olanağı sağlıyor   14 inç’lik 1420; boyut, özellikler ve performans açısından doğru..

Devamı

Alienware Area-51 M15X Markası
Alienware Area-51 M15X Markası En Fazla Kullanılan Dizüstü Notebook Laptop Leptop Bilgisayarı Özellikleri Fiyatı Seçenekleri   Alienware Area-51 m15x: Alienware firmasının yüksek performanslı yeni dizüstü bilgisayarı Area-51 m15x modeli, en üst düzey konfigürasyona sahip. Işıltılı klavyesi ile kullanıcılara değişik bir alternatif sunan Alienware Area-51 m15x 200 GB'lık hard disk bulunuyor.   Global bilgisayar pazarının en büyük oyuncularından biri olan Dell'in yaklaşık..

Devamı

EkstraBUL © 2014