Navigation


 

A-Ğ Harfi Yerli Ünlülerin Özgeçmişleri

A-Ğ Harfi Yerli Ünlülerin Özgeçmişleri

Op.Dr. Feridun KUNAK Ortopedist
Op.Dr. Feridun KUNAK Ortopedi Travmoloji Akupunktur ve Hipnoz Uzmanı Kimdir Biyografisi Özgeçmişi Hayat Hikayesi Resimleri     A. Feridun KUNAK Ortopedi ve Travmoloji Uzmanı Akupunktur ve Hipnoz Uzmanı ÖZGEÇMİŞ 1950 SENESİNDE ANKARA ‘da doğmuş ilk _orta_lise tahsillerini Ankara ‘da yapmıştır. 1976 senesinde EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİN ‘den mezun olmuştur. Bursa MUSTAFA KEMAL PAŞA hükümet tabipliği ve İstanbul da yapmış olduğu askerlik görevinden sonra..

Devamı

Cem Yılmaz Kimdir Biyografisi
Cem Yılmaz Kimdir Biyografisi Özgeçmişi Hayat Hikayesi Resimleri Albümleri   Cem Yılmaz (d. 23 Nisan 1973) stand-up komedyen, oyuncu, karikatürist, senarist ve yönetmen. Ailesi Sivas kökenli olan Yılmaz Kocamustafapaşa, İstanbul'da doğmuştur. Özgeçmiş Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünde okurken, bir mizah dergisi olan Leman'da karikatür çizmeye başladı. İlk gösterisini Mayıs, 1992'de "Leman Kültür Merkezinde" yaptı. Fazla ilgi görünce gösterilerine B..

Devamı

Beyaz Beyazıt ÖZTÜRK Kimdir Biyografisi
Beyaz Beyazıt ÖZTÜRK Kimdir Biyografisi Özgeçmişi Hayat Hikayesi Resimleri Sinema Filmleri     BEYAZ 12 Mart 1969, Bolu doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi,Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik - Heykel Bölümü mezunu. Lisanslı Basketbolcu. Istanbul'a gelmeden önce Eskişehir de geçirdiği 6 yıllık dönem içinde iki heykel, iki seramik, bir karükatür sergisi açtı ve bir karma seramik sergisine katıldı.Beyaz'ın radyoculuğu yine Eskişehir'de bulunduğu o aktif dönem..

Devamı

EkstraBUL © 2014