Navigation


 

H-O Harfi Yabancı Ünlülerin Özgeçmişleri

H-O Harfi Yabancı Ünlülerin Özgeçmişleri

Naomi Watts Kimdir Biyografisi Özgeçmişi
Naomi Watts Kimdir Biyografisi Özgeçmişi Hayat Hikayesi Resimleri Albümleri Oynadığı Roller Aldığı Filmler Sinemalar Doğum Yeri Tarihi Ülkesi Asılı Aslı Uyruğu 44 yaşındaki Watts, İngiltere doğumlu.   Babasının ölümü üzerine annesiyle birlikte Avustralya’ya taşınıp vatandaşlık aldı ve hayatına orada devam etti.   1991’de Avustralya yapımı bir filmde oynayarak kariyerine başlayan Watts, sonrasında i..

Devamı

Nicole Kidman Kimdir Biyografisi Özgeçmişi
Nicole Kidman Kimdir Biyografisi Özgeçmişi Hayat Hikayesi Resimleri Albümleri Aslen Avustralyalı olan Nicole Kidman 1967’de Hawaii’de dünyaya geldi. Ancak hayatının büyük kısmını Avustralya’da geçirdi. Çocukluğunda baleye başlamış olsa da kariyerine tiyatroyla devam etti.   Bugüne kadar 35 filmde oynayan Kidman, asıl çıkışını “Bir Kadının Portresi” filmiyle yakaladı.   200..

Devamı

Nicole Scherzinger Kimdir Biyografisi
Nicole Scherzinger Kimdir Biyografisi Özgeçmişi Hayat Hikayesi Resimleri Albümleri   Nicole Elikolani Prescovia Scherzinger, 1978 doğumlu Amerikalı şarkıcı, dansçı, söz yazarı ve aktris. The Pussycat Dolls adlı pop grubunun baş vokalisti. Filipinli baba ve Rus asıllı, [Hawaii doğumlu annenin iki çocuğundan biri olan Nicole Scherzinger Honolulu, [29 Haziran] [1978]'te Hawaii'de dünyaya geldi. Annesi Rosemary, profesyonel bir [hula] dansçısı (Hawaii kökenli bir dans) ve büyük ..

Devamı

EkstraBUL © 2014