Navigation


 

Ö-Z Harfi Yerli Ünlülerin Özgeçmişleri

Ö-Z Harfi Yerli Ünlülerin Özgeçmişleri

Yusuf GÜNEY Kimdir Biyografisi
Yusuf GÜNEY Kimdir Biyografisi Özgeçmişi Hayat Hikayesi Resimleri Albümleri   Yusuf GÜNEY Kimdir?   Adı : Yusuf Soyadı : GÜNEY Doğum Yeri : Trabzon Doğum Tarihi : 1984 Burcu ..

Devamı

Suna Dumankaya Güzellik Uzmanı
Suna Dumankaya Güzellik Uzmanı Kimdir Biyografisi Özgeçmişi Hayat Hikayesi Web Sitesi Nedir Nereden Ulaşılır     Suna Dumankaya Güzellik Uzmanı; 1958 yılında Van’da doğdu. Anneannesi Fatma Öktem, Van’da doğanın gücünü insanlara ulaştırmakla ün yapmış bir sağlık neferiydi. İlaçların olmadığı günlerde, doğanın gücü olan otlar, yağlar ve özler ile insanları iyileştiren bir doğa ve bilim kadınıydı.Suna Dumankaya, anneannesinin kendisine aktardığı bilgilerle büyüdü. Ann..

Devamı

Şahan Gökbakar (Recep İvedik) Kimdir
Şahan Gökbakar (Recep İvedik) Kimdir Biyografisi Özgeçmişi Hayat Hikayesi Resimleri Albümleri   22 Ekim 1980 tarihinde İzmir'de doğdu. Okul hayatına Ankara'da başladı ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji'nde tamamladı. ODTÜ Koleji'nden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümü'nü bitirdi. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'ne 350 kişi arasında ilk dörde girerek başladı ve bu bölümden 2002 yılında mezun oldu. &nb..

Devamı

EkstraBUL © 2014