Navigation


 

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler

Yüz ve Dekolte Bölgesindeki Hamilelik Lekeleri
Yüz ve Dekolte Bölgesindeki Hamilelik Lekelerinden Kurtulun   HAMİLELİK LEKELERİNDEN KURTULUN Hamilelik döneminde yüzde ya da dekolte bölgesinde oluşan ve ‘hamilelik maskesi’ olarak bilinen lekeler, Bu lekelerden kurtulmanın yolu soya sütünde. Hamile kalmak ve çocuk sahibi olmak birçok kadının hayallerini süsler. Ancak hamilelik döneminin anne adayı için zor yanlarıda vardır. Bunlar arasında başı tıpta ‘melasma gravidarum’ olarak geçen hamilelik maskesi çeker. Deri ve Zühre..

Devamı

Feridun KUNAK'tan Vücut Çatlatlarını Önleyici
Op.Dr. Feridun KUNAK'tan Vücut Çatlatlarını Önleyici Doğal Bitkisel Formülleri Nedir Nasıl Uygulanır     Dr Feridun Kunak, tüm bayanlar için bitkisel doğal bir reçete açıkladı. Bu reçete sayesinde, vücudunuzda yeni çatlaklar oluşmasını önlerken, oluşmuş olan çatlakları, zamanla düzeltmeniz, ya da en azından, görüntüsünü, minimum seviyeye indirmeniz mümkün olacaktır. Tamamen bitkisel doğal olarak hazırlanan yağ cilde zarar vermeyerek size güven verecektir. GEREKLİ MAL..

Devamı

Dr. Feridun KUNAK'tan Selülitleri Önleyici Çay
Dr. Feridun KUNAK'tan Selülitleri Önleyici Giderici Doğal Bitkisel Çay Formülü Nedir Nasıl Uygulanır     Bayanların en büyük sorunlarından biri olan selülit için Op.Dr.Feridun Kunak pratik tedavi yöntemleri ve şifalı Çaylar ile yapılacak karışım önerdi.   Selülit Çayı Tarifi İçin Gerekli Malzemeler : *1 tutam biberiye *1 tutam kiraz sapı *2 demet maydonoz *3 litre su Hazırlanışı ve Kullanım Şekli :   Bütün malzemeler..

Devamı

Dr. Feridun KUNAK'tan Selülitleri Önleyici Yağ
Dr. Feridun KUNAK'tan Selülitleri Önleyici Giderici Doğal Bitkisel Yağ Formülü Nedir Nasıl Uygulanır Op.Dr.Feridun Kunak bayanların en büyük sorunlarından biri olan selülit için pratik tedavi yöntemleri ve şifalı karışımlardan yapılan Yağlar ile yapılacak karışım önerdi. Selülit Yağı Karışımı İçin Gerekli Malzemeler :  * Portakal yağı * Buğday yağı * Üzüm çekirdeği yağı * Limon yağı * Susam yağı * Biberiye yağı Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : ..

Devamı

Feridun KUNAK'tan Doğal Bitkisel El Kremi
Dr. Feridun KUNAK'tan Doğal Bitkisel El Kremi Formülü Nedir Nasıl Hazırlanır Yapılır Uygulanır     El sağlığında ve bakımında gereken özen yeteri kadar gösterilmiyor. Op.Dr.Feridun Kunak'tan doğal el kremi karışımı önerdi. Gerekli Malzemeler : * 1 çorba kaşığı limon suyu * 2 çorba kaşığı gliserin * 1 çorba kaşığı menekşe yağı * 1 çorba kaşığı badem yağı * 1 çorba kaşığı avakado yağı Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : Bütün malzem..

Devamı

Dr. Feridun KUNAK'tan Kırışık Önleyici
Dr. Feridun KUNAK'tan Kırışık Önleyici Doğal Bitkisel Krem Formülü Nedir Nasıl Hazırlanır Uygulanır     Kadınların korkulu rüyası kırışıklıklar artık tarihe karışıyor. Op.Dr.Feridun Kunak bayanların en büyük sorunlarından biri olan kırışıklıkları önlemek ve harika bir cilde sahip olmak için, salatalıktan pratik tedavi yöntemleri ve şifalı karışımlardan yapılan harika bir kırışık önleyici krem karışımı önerdi. Gerekli Malzemeler :   * 1 adet sal..

Devamı

Cilt Bakımında Hatalı Uygulamalar ve Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Bilgiler Nelerdir   Bir çoğumuz güzelliğimiz ile ilgili ufak tefek hatalar yapmışızdır? Hatta en kusursuz cilde sahip olduğunu düşündüğümüz insanlar bile bazen sivilceleri ile uğraştıklarını söyler ya da makyajlarını temizlemeden yattıklarından bahsederler. Bu küçük hatalar çoğu zaman kısa vadede pek rahatsızlık vermez fakat uzun süre tekrarlanırlarsa etkilerini yüzünüzde görmeniz kaçınılmaz olur. İşte genellikle..

Devamı

Cildinizin uzun süre parlak, canlı ve gergin kalmasını ister misiniz? Cildinizin parlak, canlı ve gergin kalmasını bunun için çok fazla zaman harcamanıza, market market dolaşmanıza gerek yok. Kolayca bulunan sebze ve meyveleri öğünlerinize eklemeniz yeterli… • Spagetti sosuna havuç rendeleyin. Varlığını bile fark etmeyeceksiniz ve içerdiği karoten cildinizi besleyecek. • Ispanağın taze yapraklarını salata için ayırın. Ispanak diğer marul, göbek gibi salata çeşitlerinden daha fazla..

Devamı

EkstraBUL © 2014