Navigation


 

Rüya Tabirleri

İslami Dini Modern Rüya Tabirleri

Rüyada Abide Anıt Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Yorumu  Rüyada Abide görmek şark cihetine sefere işarettir Rüyada bir sehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun bir hayat sürecegine delildir. Abide, tarihi bir kalinti ise, kendisi ileride adi unutulmayacak bir kisi olarak memleketinde isim yapar. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir sehrin ünlü bir abidesini görmek, uzun bir hayat sürecegine delildir. Diğer Yorum: Rüyada anıt görmek, itibar görmeye, doğu tarafına seyaha..

Devamı

Rüyada Abı Hayat Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Yorumu  Ebedî dirilik suyunu içtiğini görmek, hasta ise şifa bulmaya, değilse, hayatı müddetince ağır bir hastalığa uğramayacağına delalet eder.. Suyundan içmek, hastalıklarınıza ve dertlerinize çare bulacağınız anlamına gelir. Abı hayat suyundan içmek yaşadığınız sürece hastalık ve dertlerle uğraşmayacağınız anlamına gelir. Rüyada, ab-ı hayat denilen mevhum bir Suyun aktigi bir çesmeyi görmek, uzun ömürlü olacagina ve dünyadak..

Devamı

Rüyada Abdestini Bozmak Bozduğunu Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Yorumu Beladan, sıkıntıdan, kederden kurtulmaya delâlet eder. Rüyada küçük Abdest yaptığını görmek, üzüntülerin gideceğine alâmettir. Zengin ise malının zekâtını verir. Bir kimse rüyada kendisinden kuru bir şey çıkmakla abdestinin bozulduğunu görse, sıhhat ve afiyeti için malını harcayacağına delâlet eder.. Kişinin rüyada abdest yaptığı yeri bilmemesi, malını boş yere harcamakla tabir olunur. Yine bir yere abde..

Devamı

Rüyada Abdesthane Tuvalet WC Kenef Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Yorumu Rüyada bir abdesthane görülmesi, önemli bir işin veya sorunun yakında çözüleceğini belirtir. Abdesthane görmek, define, mal, mülk ve varliga delalet eder. Rüyasinda abdesthane temizledigini gören kimse fakirlesir. Abdest hanede pislikle kirlendigini gören sikintiya düser. Abdesthaneye Su dökmek, taslarini yikamak, hasta ise sifa bulacagina; abdest hanenin kapisini kitledigini görmek, evinden bir kimsenin ayrilaca..

Devamı

Rüyada Abdest Almak Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Yorumu   Abdest almak güzelliğe, korunmaya, hayır ve iyiliğe delalet eder. Temiz Su ile tam olarak Abdest almak maksada kavuşmaya, Abdestin tamamlanmaması mevcut sıkıntıların bir süre daha devam etmesine, Namaz kılmak gayesiyle abdest almak korkudan emin olmaya,, Allahu Teala nın himayesine, Abdest alıp namaza durmak gam ve kederden kurtularak Allah a hamdetmeye, Abdest üstüne abdest almak ziyade nurlanmaya ve aydınlık bi..

Devamı

Rüyada Abanoz Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Yorumu Abanozdan yapılmış bir eşya görmek, iyi olmayan sonuçlarla karşılaşmaya işarettir. Kimileri de Abanoz görmeyi kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşma olacağına yorarlar. Abanoz ağacını erkek görürse neşeli, varlıklı bir kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder Abanoz ağacından yapılma eşya ortaya çıkacak gelişmeler olarak değerlendirilir. Rüyada abanoz agaci görmek, uzak bir ülkeye seyahatle tabir olunur. A..

Devamı

Rüyada Abajur Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Yorumu  Rüyada Abajur almak, birçok kimse için faydalı olabilecek bir işe başlayacağınıza ve herkese iyilik edeceğinize işarettir. Abajur takmak, yapacağı işten başkalarının yararlanmalarına izin verilmeyeceğine işarettir. Diğer Yorum : Rüyada her ne şekilde olursa olsun Abajur ile ilgili bir şey görmek, yakın gelecekte bir işten maddi bir kazanç sağlanacağını belirtir. Her ne şekilde olursa olsun abajur ile ilgili bir şey görme..

Devamı

Rüyada Aba Görmek Ne Anlama Gelir Tabiri Yorumu  Rüyada Aba görmek yolculuğa delalet eder. üzerine bir aba giymiş olduğunu görmek, rızka, ferrah kazanca ve saadete delalet eder. Yine bir aba giymiş olduğunu görmek hiç beklenmeyen bir yerden gelecek menfaat ile tabir olunur. Rüyada aba görmek, uzak bir yere gitmek anlamına gelir. Abayı kendi üzerinizde görmek, iyi bir duruma gelmek, sıkıntılardan uzaklaşmak demektir. Rüyada Abadan yapılmış elbise giymek, yoksul duruma düşüle..

Devamı

EkstraBUL © 2014