Navigation


 

Cilt ve Vücut Bakımı

Cilt ve Vücut Bakımı

Topuğa Dolgu Louboutin Loub Estetiği Operasyonu
Topuklu Ayakkabı Giyenler için Topuğa Dolgu Louboutin Loub Estetiği Operasyon İNGİLİZ kadınlar 15 santimetrelik topuklu ayakkabı giyebilmek için ayaklarına dolgu yaptırıyor. Bu cerrahi müdahale uzun süre giyildiği takdirde kadınlara sıkıntılı anlar yaşatan ayakkabıların neden olduğu ıstırabı azaltıyor.    380 sterline (1105 TL) mal olan cerrahi müdahale sırasında ayak parmakları, tabanı ve topuğuna ayakkabının içinde yastık görevi görecek “dolgu” konuluyor. Müdah..

Devamı

Selülitlerden Kurtulmak İçin
Selülitlerden Kurtulmak İçin Basit Kolay Uygulanabilir Teknikler Pratik Bilgiler Nelerdir Nasıl Uygulanır   Yapılan araştırmalar sonucu bayanların %90′ı selülit problemi yaşamaktadır. Eğer sizde selülit problemi yaşıyorsanız sizlere önerebileceğimiz 50 basit uygulanabilir öneri. Artık selülitlerden kurtulmanız çok kolay. 1. Bol bol su iç! 2. Vücudundaki fazla suyu atmak için çilek ve kereviz ye. 3. Sık sık yüz! 4. Hızlı kilo alıp vermemeye çalış. Kilonu sabit tut. 5..

Devamı

Gözaltı Morlukları İçin Patates Limon Suyu
Gözaltı Morlukları İçin Patates Limon Suyu Kullanarak Önleyici Koruyucu Bakım Maske Kürleri Teknikleri Pratik Bilgiler Nelerdir Nasıl Uygulanır     Zaman zaman insanların çeşitli sebeplerden dolayı gözaltları şişer ve morarır. Bu gibi durumlarda ne yapmak gerekir? Size basit ve uygulaması kolay bir öneri. Gözaltı morarma sorunlarına karşın bir adet patatesin suyunu sıkın ve bunun içine bir tatlı kaşığı limon suyu katınız. Daha sonra tülbenti batırarak patetes suyuna gö..

Devamı

Dudak Kuruması Yara Uçuk Tahrişleri
Dudak Kuruması Yara Uçuk Tahrişleri Önleyici Koruyucu Bakım Teknikleri Pratik Bilgiler Nelerdir Nasıl Uygulanır     Dudak kuruması çoğu insanda görülen bir durumdur. Dudak kuruması baynlar arasında sık rastlanan bir durum olmakla beraber bu kuruluk rahatsızlık verdiğinden dolayı ıslatmaya çalışmak, yara veya uçuklara neden olabilmektedir. Peki bu durumdan zarar görmeden nasıl kurtulabiliriz. Üstelik birde kurumuş dudaklara ruj sürüldüğünde kötü bir görünüm or..

Devamı

Doğal Siyah Leke Sivilce Elma Sirkesi Kırlangıç Ayrık Otu Nane Yabani Kekik Yaprağı Ihlamur Domates İncir Gliserin Aselbent Tedavisi Bakımı Uygulaması Daha sonra yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesiyle yüzünüzü silin. Bu işlemi haftada 2 kez tekrarlayabilirsiniz. Düzenli olarak yapılan işlem sonucunda siyah lekelerin yok olduğunu ve cildinizin parladığını göreceksiniz. Siyah noktaların giderilmesi için diğer öneriler: a) Birer tutam kırlangıç otu, ayrık otu bir kaba konularak ..

Devamı

Çatlayan Kuruyan Dolgun Harika Mucize Dudaklar
Çatlayan Kuruyan Dolgun Harika Mucize Dudaklar İçin Bal Mumu Susam Yağı Zeytin Yağı Domates Salatalık Yoğurt Toz şeker Greyfurt Suyu Kullanarak Önleyici Koruyucu Bakım Nasıl Uygulanır   Çatlayan dudaklar için; Malzemeler: 200 gram susam yağı, 50 gram bal mumu Uygunanışı: Bal mumunu eritin. Susam yağını ilave edin. Karışımı hergün dudaklarınıza sürün. Dolgun Dudaklar İçin; Malzemeler: 1 tatlı kaşığı bal, 2-3 damla zeytin yağı Uygunanışı: Malzemele..

Devamı

EkstraBUL © 2014