Navigation


 

Diyet Menüleri

Diyet Menüleri

Sindirim Sistemini ve Metabolizma Nasıl Hızlandırılır   Sindirim ve metabolizmayı hızlandırmanın en önemli iki kuralı lifli doğal besinler tüketmek ve hareket etmektir. Bu iki ana kural sayesinde tüm metabolizmanız sağlık ve hızlı çalışacaktır, bunun dışında yapabilecekleriniz şu şekilde sıralanabilir. Düzenli uyuyun. Gece en geç 24.00’de uyuyun, sabah en geç 07.00’de uyanın. Çünkü vücut kendini uykuda onarır.   Düzenli olarak aerobik egzersiz yapmayı alışkanlık ..

Devamı

Şifalı Bitkilerle Hazırlanan Zayıflama Kilo Verme Destekleri   Yakın bir zamana kadar alternatif tıp adını alan eski usul bitkisel ve şifalı bitkilerle elde edilen yapılan zayıflama kilo verme ve diyet desteklerini reçeteler halinde sizler için derledik. Farklı bitkilerle reçetelerin hazırlanışını ve kullanımını bu yazının devamında bulabilirsiniz.   Reçete1: Malzeme:limon,greyfurt,bal,su Hazırlanışı:3 tane limon ile 2 tane greyfurt,kabukları soyulmadan inc..

Devamı

Dr. Gürkan KUBİLAY'ın Bel ve Basen
Dr. Gürkan KUBİLAY'ın Bel ve Basen İlcelterek  Kilo Verdiren Zayıflatan Dİyet Menüsü Tarifi Nedir     Dr Gürkan Kuybilayın, belini ve basenlerini eriterek zayıflayacağınız, hoş bir sluete görünüme sahip olmak isteyen bayanlar için, kısa ve öz 2 günlük bir sürede uygulayacağınız diyet formülü sizleri zorlanmadan mutlu sona ulaştıracak.   1. GÜN SABAH : Süt ve meyve suyuyla karıştırılmış mısır gevreği 1 dilim kepek ekmeği üz..

Devamı

Dr. Gürkan KUBİLAY'ın 3 Günde Kilo Verdiren
Dr. Gürkan KUBİLAY'ın 3 Günde Kilo Verdiren Zayıflatan Dİyet Menüsü Tarifi Nedir Nasıl Uygulanır     Özellikle hanımların dikkatine yaz geliyor ve forma girmek lazım. Yaklaşan Yaz tatili öncesi kendinize uzun zaman gerektirmeden uygulayacağınız Dr Gürkan Kubilay'ın süper diyetine bir gözatarak hemen uygulamaya başlayın bizden söylemesi.   1. GÜN SABAH : 1Bardak papatya çayı örgü peynir 1tane salam 1dilim buğday ekmeği ..

Devamı

EkstraBUL © 2014