Navigation


 

Partik Bilgiler Öneriler

Partik Bilgiler Öneriler

Saat Saat Dakika Dakika Günlük Güzellik Estetik Bakım ve Makyaj Rehberi   Günlük hayatımızda, işlerimizde veya diğer birçok konuda planlar yapıp bu planlara uygun hareket ediyoruz. Peki bir güzellik planına sahipmisiniz. Eminiz ki bu yazıyı okuyanların büyük bir bölümünün vereceği cevap aynı olacak "HAYIR". Öyleyse hemen bir güzellik planı hazırlamak için bu yazının devamını okuyun. Planları sevmiyor olabilirsiniz ama bu güzellik planına mutlaka göz atın. Saat 07.00 : 10..

Devamı

  Kozmetik ürünlerine milyonlarca lira harcamanıza gerek yok. Yeşil çay ve lavantadan losyon, susam ve papatya yağından da temizlik maskesi hazırlamak mümkün. Üstelik, doğal yollarla evde yapılan losyonlar cildi zamana karşı koruyor. Evde bakım malzemesi hazırlamadan önce kişi öncelikle cilt tipini öğrenmeli. Çünkü normal, karışık, yağlı ve kuru ciltler için birbirinden farklı reçeteler hazırlanıyor. Marmara Üniversitesi Sağlık Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ayşegül..

Devamı

  Burçların hayatımızdaki yeri malum. Doğumumuzdan başlayarak hayatımızın her evresini etkileyen burçlar, güzelliğin en önemli tamamlayıcısı olan makyajda da kendini gösteriyor. Güzellik uzmanları her zaman kadınları kişilikleri, yüz tipleri ve bulundukları ortama göre makyaj uygulamalarını öneriyor. İşte bu sebeble astrolojide yer alan toprak, hava, ateş ve su guplarından yola çıkılarak uygulanan makyaj stillerini sizler için araştırdık. Ateş grubu iddialı Koç, Aslan ve Yay..

Devamı

Glokom Hastalığı için Üretilen İlaç Maskara Niyetine Kullanılaca
  Kadınlar bu ilaca bayılacak Glokom hastalığı için geliştirilen ilacın farklı bir nedenle satış rekoru kırması bekleniyor. Göz hastalığına karşı geliştirilen bir ilacın "yan etki" olarak kirpikleri uzattığı saptandı. Glokom hastalığı ilacının bu güzel yan etkisinin, maskaraların çöpe atılmasına yol açması bekleniyor. İlacın yan etkisi o kadar belirgin ki ABD'deki ilaç üreticisi kozmetik lisansı için başvurmayı planlıyor. İlacın kirpik uzatıcı olarak piyasaya çıktığınd..

Devamı

Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği Nedir
www.maranki.com Prof. Dr. Ahmet Maranki Kozmik Beden Temizliği Nedir Nasıl Nezaman Ne Kadar Yapılır Prof. Dr. Ahmet Maranki KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ nedir? Profesör Doktor Ahmet Maranki KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ ne demektir? KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ ne zaman, yılda kaç kez yapılır? KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ kaç gün sürer? KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ hangi hastalıklara karşı etkilidir? KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ sırasında neler yenilir, neler yenilmez? Prof. Dr. Ahmet Maranki Kozmik Beden temizliği ile&n..

Devamı

Topuğa Dolgu Louboutin Loub Estetiği Operasyonu
Topuklu Ayakkabı Giyenler için Topuğa Dolgu Louboutin Loub Estetiği Operasyon İNGİLİZ kadınlar 15 santimetrelik topuklu ayakkabı giyebilmek için ayaklarına dolgu yaptırıyor. Bu cerrahi müdahale uzun süre giyildiği takdirde kadınlara sıkıntılı anlar yaşatan ayakkabıların neden olduğu ıstırabı azaltıyor.    380 sterline (1105 TL) mal olan cerrahi müdahale sırasında ayak parmakları, tabanı ve topuğuna ayakkabının içinde yastık görevi görecek “dolgu” konuluyor. Müdah..

Devamı

EkstraBUL © 2014