Navigation


 

Göğüs Meme Estetiği

Göğüs Meme Estetiği

Meme Küçültme Dikleştirme Operasyonu Ameliyatı Nerde Nasıl Yapılır   Yaşlanma yada fizyolojik bünye gereği gereğinden fazla yağ dokusuna sahip memelerde uygulanan bir işlemdir. Memenin büyüklüğüne sebep olan fazla deri ve yağ dokusu çıkartılır. Böylece hem meme boyutu küçülmekte hem de dikleşmektedir. Ameliyat  genel anestezi altında gerçekleştiği için ameliyat esnasında herhangi bir ağrı duyulmamaktadır. Sonrasında da ağrı olmamaktadır.   Meme küçültmede bo..

Devamı

  Genel olarak meme göğüs dokusu küçük olan yada doğum ve emzirme sonrasında içi boşalan göğüsler için, ömür boyu kullanılabilen protezlerin yerleştirilmesi sonucunda doğal ve diri bir görünüm elde edilmektedir.   Meme büyütme operasyonu meme altından, kas altına içi jel olan damla yada yuvarlak şekilde protez yerleştirilerek yapılmaktadır. Böylelikle memenin büyümesi sağlanmaktadır. Ameliyat yaklaşık 1-1.5 saat sürmektedir ve genel anestezi altında gerçekleştiği içi..

Devamı

Göğüs Meme Estetiği Operasyonu Ameliyatı Nedir Nerde Nasıl Yapılır   Göğüs Meme Estetiği Operasyonu Ameliyatı basit bir operasyon değildir. Bu nedenle steril ortamlarda uzman hekim tarafından gerçekleştirilmelidir. Yaygın olarak 2 türde operasyon yapılmaktadır. 1- Meme Küçültme / Dikleştirme 2- Meme Büyütme ..

Devamı

EkstraBUL © 2014