Navigation


 

Devamı

Devamı

Yengeç Akrep Balık Burcu Su Elementi Güzellik ve Makyaj Önerileri Tercihleri Püf Noktaları   SU ELEMENTİ (Yengeç, Akrep, Balık) İster Yengeç , Akrep veya Balık burcu olun, siz su elementisiniz. Duyarlı ve hassas bir kişiliğiniz var, ki bu da yüz hatlarınıza yansımaktadır. Teniniz genelde çok ince ve cilt yapınız oldukça yumuşaktır. Dış görünüşünüz ve güzellik bakımınız genellikle duygusal at..

Devamı

İkizler Terazi Kova Burcu Hava Elementi Güzellik ve Makyaj Önerileri Tercihleri Püf Noktaları   HAVA ELEMENTİ (İkizler, Terazi, Kova) İkizler , Terazi veya Kova burçları hava elementinin, yani gökyüzünün burçlarıdır. Bulutlar üzerinde uçmayı ve kendinizi yükseklerde hissetmeyi seversiniz. Geniş bir uygulama alanına ve değişikliğe ihtiyaç duyarsınız. Cildiniz çoğunlukla yumuşak, ince ve genelde hassastır. Bu yüzden de düzenli bakıma ihtiyacı vardır, ancak “bakım” konusu hiç d..

Devamı

Vegefit Lahana Çorbası Kapsülü Doğal Sağlıklı Zayıflama Ürünü Etkileri Nelerdir   Vegefit Lahana Çorbası Kapsulünün Etkileri Nelerdir ? * Aç kalmadan kolayca kilonuzu kontrol edersiniz * Bağışıklık sisteminizi güçlendirir. * Selülit ve kırışıklıklara yararlıdır * Kalp ve damar hastalıklarınada karşı etkilidir. * Kansere karşı koruyucu etkisi vardır   Vegefit Lahana Kapsulünün Diğer Zayıflatıcı Ürünlerinden Farkı Nedir Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ &nb..

Devamı

Cabbagepow Lahana Çorbası Kapsülü Doğal Sağlıklı Zayıflama Ürünü 45 Gramlık 60 Kapsül2   CabbagePow Lahana Çorbası Kapsülü'nün Farkı Lahananın yağ yakıcı özelliği tüm diyet uzmanlarınca kabul edilmekte olup geleneksel olarak kilolu insanların evlerinde lahana çorbası pişirerek zayıflama yolunu tercih ettikleri ve bununlada başarılı oldukları görülmektedir. CabbagePow lahana kapsüllerin diğer ürünlerden farkı budur. Bütün bu zorluklara gerek olmadığını düşünen Alman sağlık ve..

Devamı

Vegefit Lahana Kapsulünün Diğer Zayıflatıcı Ürünlerinden Farkı Nedir   Lahananın yağ yakıcı özelliği tüm diyet uzmanlarınca kabul edilmekte olup geleneksel olarak kilolu insanların evlerinde lahana çorbasıo pişirerek zayıflama yolunu tercih ettikleri ve bununlada başarılı oldukları görülmektedir.Kapsüllerin idğer ürülerden farkı budur.Bütün bu zorluklara gerek olmadığını düşünen Alman sağlık ve diyet uzmanları lahana çorbasının konsantersini kapsüle koymak sureti ile doğal ve yar..

Devamı

Cabbagepow Lahana Çorbası Kapsülü 1
Cabbagepow Lahana Çorbası Kapsülü Doğal Sağlıklı Zayıflama Ürünü 45 Gramlık 60 Kapsül1   CabbagePow Lahana Çorbası Kapsülü İçeriği Ürün Tanımı: CabbagePow Lahana Çorbası Kapsülleri, lahana çorbasının bileşimindeki maddelerin konsantresini içerir. Bu ürün,beslenme alışkanlığı kapsamında yenilen gıdaların besin değerini zenginleştiren vitaminlerle güçlendirilmiştir. İçindekiler: Beyaz lahana tozu, kırmızı biber tozu,soğan tozu, kereviz tozu,domates tozu, havuç tozu, askor..

Devamı

  31. Saç, boy ve ölçüler Birbirleriyle orantılı olmalıdırlar. Örneğin boyu 1.60m'nin altındaki kadınlara uzun saç yakışmaz. Uzun boylu iri kadınlarda kısa saçlar başın küçük, bedenin iri görünmesine neden olur. 32. İnce hafif perçemler Özellikle ince saçlarda çok idealdir. İnce perçemler en fazla çene hizasına kadar ve kakülle birlikte kullanılırsa. Daha hacimli durular. Becerikli kuaförler araya birkaç kısa bukle yerleştirerek, saçın alttan destek alıp kabarmasını sağlar. ..

Devamı

Boğa Başak Oğlak Burcu Toprak Elementi Güzellik ve Makyaj Önerileri Tercihleri Püf Noktaları   TOPRAK ELEMENTİ (Boğa, Başak, Oğlak) Boğa, Başak veya Oğlak burcu olarak toprak elementisiniz ve ayakları yere emin basan bir kişilik sergiliyorsunuz. Yaşamın iyi ve manalı yönlerinin kıymetini bilirsiniz. Baştan sona kadar bakımlı olmak sizin için tartışılmaması gereken bir konudur. Dişiliğinizi ve tipinizi makyaj ve parfüm ile daha anlamlı hale getirmeyi seversiniz. Bu esnada da ..

Devamı

Koç Aslan (Arslan) Yay Burcu Ateş Elementi Güzellik ve Makyaj Önerileri Tercihleri Püf Noktaları   ATEŞ ELEMENTİ (Koç Aslan Yay Burcu) Eğer Koç, Aslan veya Yay burcuysanız, ateş elementisiniz. Mizacınız icabıyla da sıcak sayıldığınızdan, bu dinamik ve kendinden emin tutumlarınızı ön plana getirecek bir makyaj stiline ihtiyacınız var. Sizin için ayrıca güzellik bakımının pratik ve etkili olması gerekir. Sonuçta siz yoğun bir yaşam sürmektesiniz ve cildinizi tazeleyecek kremle..

Devamı

  11. Tatilde bakım Tatildeyken saçlarınız şekle girmiyorsa, bu durum bulunduğunuz yerdeki suyun içerdiği mineral oranından kaynaklanıyor olabilir. Çözüm için saçlarınızı yıkadıktan sonra içme suyu ile durulayın. 12. Koruma ve tamir: Omega-6 yap asitleri gibi lipit ve seramit içeren ürünler, saçların kırılmasını önler. Çünkü bu maddeler, saç lifleri içindeki çatlakları doldururlar ve fönden gelen sıcağa karşı korurlar. Saç kürleri yumuşacık yapar. Ama hangisini kullanmalı?..

Devamı

EkstraBUL © 2014