Navigation


 

Karın Germe

Karın Germe

Karın Germe Göbek Yağ Alma Operasyonu Ameliyatı Nedir Nerde Nasıl Yapılır   Göbek Karın Germe Yağ Alma Aldırma Abdominoplasti operasyonu ameliyatı orta ve alt karın bölgesinde mevcut fazla yağ ve sarkık haldeki cilt dokusunun alındığı ve karın kaslarının gerilerek sağlamlaştırıldığı bir cerrahi girişimdir, bir kilo verme yöntemi değildir. Fazla Kilosu olan kişiler bu ameliyattan önce kaybedebilecekleri miktarda kilo vermelidirler. Bu ameliyat ile göbek ve karın görünümü ciddi..

Devamı

Göbek Karın Germe Gerdirme Yağ Alma Aldırma Operasyonu Ameliyatı Sonrasında Dikkat Edilmesi Yapılması Yapılmaması Gerekenler   Operasyon sonrasında ilk birkaç gün karın bölgesinde şişlik ve ağrı kesiciler ile kontrol altına alınabilen ağrı olabilmektedir. Gerginliğe bağlı olarak 5-7 gün hafif eğik pozisyonda yürümek gerekmektedir. Drenler ortalama 1-3 gün, dikişler 7-10 gün sonra alınır. Ortalama 1-2 gün hastanede kalmanız gereklidir. İşinize 2-3 hafta sonra dönebilirsini..

Devamı

Göbek Karın Germe Gerdirme Yağ Alma Aldırma Operasyonu Ameliyatı Öncesinde Dikkat Edilmesi Yapılması Yapılmaması Gerekenler   Göbek Karın Yağı Alma Aldırma Germe Gerdirme Operasyonu Ameliyatı öncesinde dikkat etmeniz başlıca husular şöyle sayılabilir. Sigara içiyorsanız buna ameliyattan 4 hafta önce ve 2 hafta sonrasına kadar ara vermelisiniz. E vitamini ve aspirine ara veriniz ve ameliyat öncesi ağır diyet rejimlerinden kaçınınız. Soğuk algınlığı yada başka bir enfek..

Devamı

Göbek Karın Germe Gerdirme Yağ Alma Aldırma Operasyonu Ameliyatı Kimler için Yapılır Uygundur Karın ve göbek bölgesinde, diyet ve egzersize cevap vermeyen karın derisinde sarkma olan, vücut kontürleri düzgün olan kadın ve erkekler bu ameliyat için uygun adaylardır. Karın Germe Ameliyatı özellikle birkaç kez doğum yapmış, karın bölgesi derisinde çatlaklar oluşmuş ve sarkmış, ve karın kasları zayıflamış kadınlarda son derece iyi sonuçlar alınan bir operasyondur. Kilo vermeye, doğum yapm..

Devamı

EkstraBUL © 2014