Navigation


 

Lazer Liposuction

Lazer Liposuction

  Slim Lipo lazer operasyonu yapılacak bölgeye göre 1-3 saat arasında sürmektedir. Operasyon lokal anestezi ve sedasyon uyku hali ile yapıldığından hasta operasyon sırasında hiçbir ağrı hissetmemektedir. ..

Devamı

Slim Lipo Tekniği Yöntemi Uygulaması Avantajları ve Farkları Nedir   Amerikan FDA tarafından onaylanmış liposuction'un yan etkilerini tamamen yok eden yeni bir lazer laser liposuction tekniğidir. Özel başlığının ucundaki lazer ile yağlanmanın olduğu bölgeye lokal anestezi altında özel bir solüsyon verilerek çok ince bir kanüllerle, birkaç milimlik kesiden içeri girilerek yapılan bir işlemdir. Sadece yağ hücrelerine duyarlı lazerle, istenilen bölgedeki yağları eritilir ve aspirasy..

Devamı

Slim Lipo Lazer Tekniği Yöntemi Uygulaması Vücutta Hangi Bölgelere Uygulanabilir   Slim lipo tekniği ile lazer vücudun her bölgesine uygulanabilir. Vücut üzerinde en sık uygulanan bölgeler karın, basen, gıdı ve kol bölgeleridir. ..

Devamı

Slim Lipo Lazer Tekniği Yöntemi Uygulaması Sonrasında Dikkat Edilmesi Yapılması Yapılmaması Gerekenler   Slim Lipo Lazer Laser tekniği ameliyatı operasyonu sonrasında herhangi bir ağrı olmamaktadır. Olası ağrılar ise basit ağrı kesiciler ile geçebilecek düzeydedir. Slim  lipo uygulanan hastalarımızda bölgeye göre korse veya bandaj uygulanmaktadır. Ortalama 15-20 gün sonrasında korse çıkartılmaktadır. Operasyon sonrasında hastalarımız aynı gün taburcu edilmekte ve gün..

Devamı

EkstraBUL © 2014