Navigation


 

Liposuction

Liposuction

Al Bölümler

Yağ Alma Operasyonu Ameliyatı Sonrası Nasıl Neler Olur Olacak Yapılması Dikkat Edilmesi Gerekenler    Cerrahi sonrası bir kaç gün ağrı kesicilere cevap veren çok hafif ağrı olabilir. Uyuşukluk hafif ağrılar bir süre daha devam edebilir. Yürüyüşler bu şikayetlerin çabuk kaybolmasına yardımcı olur.    Hastaneye yatırılmış hasta genellikle ameliyattan bir gün sonra çıkartılacaktır, bazı istisna durumlarda bu süre uzayabilir. Koruyucu bantlar genellikle ameliya..

Devamı

Vakumla Yağ Alma Aldırma Ameliyatı Operasyonu Öncesi Yapılması Olması Gerekenler   Eğer liposuction düşünüyorsa kişinin atması gereken ilk adım bir plastik cerraha danışmaktır. Hasta, arzulanan sonucun kusursuzluk değil düzeltme olduğunu akılda tutarak cerrahi sonrası iyi görünme ve iyi hissetme konusundaki beklentilerini açık yüreklilikle tartışmalıdır.   Herhangi bir estetik ameliyat girişiminden önce saptanması gereken en önemli faktörlerden biri duygusal dengedir..

Devamı

  Liposuction yapılacak bölgelerde yağın çekilmesi işlemi; 1- Kuru teknik  2- Wet teknik (yaş teknik)  3- Superwet teknik (çok yaş teknik) 4- Tümessan teknik olmak üzere dört şekilde yapılabilir. Liposuction günümüzde superwet ve tümessan teknikle yapılmaktadır. Bu yöntemlerle vücut içerisine sıvı ve ilaçlar verilerek kanama, ağrı gibi durumların olmaması sağlanır ve yağ hücrelerinin çok daha kolay emilmesi sağlanılır. Liposuction, kilosu ve vücut ya..

Devamı

Liposuction Liposakşın Liposekşın Yağ Alma Ameliyatı Nedir Nerede Nasıl Yapılır   Liposuction (Liposakşın yada Liposekşın) Nedir:  Liposuction Ameliyat olarak düşünmemek gerekir. Çünkü uygulama süresince ameliyattan farklı olarak deri altı operasyonu gerçekleştirilmektedir. Ancak yapılan müdahale enfeksiyonlara açık olduğundan ve anestezi gerektirdiğinden ameliyat olarak nitelendirilebilmektedir. Liposuction Nerede Nasıl Yapılır: Liposuction Doktor kontrolünde ..

Devamı

EkstraBUL © 2014