Navigation


 

Estetik Merkezi

Estetik Merkezi

İstanbul Üsküdar Medica Laser Internet Web Sitesi Adresi Tarifi Telefon Numarası   Lazer Epilasyon da en etkili lazer alexandrite lazer merkezimizde kullanılmaktadır. Fiyat politikası olarak da istanbulda hatta Türkiyede LAZER’DE EN İYİ FİYAT garantisi veriyoruz. Profesyonel kadromuz ile güvenli lazer epilasyon ve cazip fiyatlar sunan merkezimiz Lazer epilasyonu herkezin yaptırabileceği düzeyde fiyatlarla siz hastalarımısunmaktadır. Adres: Hakimiyeti Milliye Caddesi Açık..

Devamı

İstanbul Suadiye Hasan Fındık Estetik ve Plastik Cerrahi Internet Web Sitesi Adresi Tarifi Telefon Numarası   Adres: Bagdat Caddesi,kazim Kulan Ishani No:28/8 Saskinbakkal Suadiye, İstanbul Tel: 0216 356 30 30-31 Fax: 0216 356 33 33 Eposta Email: hasanfindik@hasanfindik.com Internet Web Sites: www.hasanfindik.com ..

Devamı

İstanbul Suadiye Esteplast Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği Internet Web Sitesi Adresi Tarifi Telefon Numarası   Adres: Esteplast Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal Ay Ap. No:370/ Suadiye, İstanbul Tel: 90 216 386 99 11 – 90 216 386 99 12 Fax: 90 216 386 99 11 Eposta Email: Internet Web Sitesi ..

Devamı

İstanbul Şişli Nişantaşı Super Plast Internet Web Sitesi Adresi Tarifi Telefon Numarası   Ameliyatsız Çözümler, Botox Uygulamaları, Dolgu, Estetik Ameliyatlar, Estetik Burun , Ameliyatları, Meme Küçültme Ameliyatı, Meme Büyütme Ameliyatı, Erkeklerde Meme , Büyümesi, Meme Ucu Problemleri, Yüz Germe Ameliyatı, Karın Germe Ameliyatı, Göz Çevresi Operasyonları, Erkek Yağ Aldırma Ameliyatı, Liposuction, Yağ Dokusu İle Dolgu , Kepçe Kulak Operasyonları   Adres: Valikonağı ..

Devamı

İstanbul Op. Dr. Selahattin Tulunay Estetik ve Plastik Cerrahi Internet Web Sitesi Adresi Tarifi Telefon Numarası   Adres: İstanbul Tel: 0 532 213 51 42 Eposta Email: info@selahattintulunay.com Internet Web Sitesi: www.selahattintulunay.com ..

Devamı

İstanbul Nişantaşı Op. Dr. Nuri Battal Internet Web Sitesi Adresi Tarifi Telefon Numarası   Karın Germe, Liposuction (Yağ Alma), Kalça Estetiği, Meme Büyütme , Dikleştirme, Küçültme, Meme Yapımı, Jinekomasti , Yüz Estetiği, Burun , Endoskopik Yüz Germe , Dudak Kalınlaştırma, Göz , Kaş Kaldırma, Alın Germe, Çene Ucu Cerrahisi, Elmacık Kemiği , Kulak (Kepçe Kulak), Akne Tedavisi Cinsel Estetik, Lazer Uygulamaları, Yüz Gençleştirme, Benler ve İzler, Lazer Epilasyon, Tırnak Batması, ..

Devamı

İstanbul Nişantaşı Op. Dr. Ahmet Sönmez Estetik Plastik Cerrahi Internet Web Sitesi Adresi Tarifi Telefon Numarası   İnsanların kendileriyle ilgili taleplerinin giderek arttığı bir çağda plastik cerrahi girişimler de günlük hayatın bir parçası haline geliyor. Bu web sitesi, neye inanıp neye inanmamak gerektiğinin giderek güçleştiği bir ortamda plastik, rekonstrüktif ve estetik cerrahinin neler vaat edip neler etmediğini ve bu yolculuk sırasında sizleri nelerin beklediğini aktarma..

Devamı

İstanbul Nişantaşı İPEG İstanbul Estetik ve Plastik Cerrahi Grubu Internet Web Sitesi Adresi Tarifi Telefon Numarası   Misyonumuz, daha iyi sonuçlar elde etmek ve yapılan işlemler sonrası hasta konforunu arttırmak için; uluslararası temaslarla gelişmelerin ve yeniliklerin ülkemize aktarılması için bitmeyen bir çaba sarfetmektir. Adres: Valikonağı Cad. Akçaabat Apt 35/2, Kat 2 ve 3 Nişantaşı, İstanbul Tel: Tel: (212) 248 08 08 (pbx) Eposta Email: Internet W..

Devamı

İstanbul Levent Transmed Estetik ve Kozmetik Cerrahi Kliniği Internet Web Adresi Tarifi Telefon Numarası Transmed Estetik ve Kozmetik Cerrahi Kliniği, modern tıbbın geliştirdiği en üstün estetik ve plastik cerrahi imkanlarını, sertifikalı estetik cerrahlar ve dermatologlar denetiminde sunmaktadır. Adres Tarifi: Fulyalı Sokak No:7 İç Levent, İstanbul Tel: 212 281 1300 Fax: 212 281 2261 Internet Web Sitesi:  ..

Devamı

İstanbul Kozyatağı Kadıköy Doç. Dr. Fatih Peker Plastik Rekonstruktif ve Estetik BYOMED TIP MERKEZİ Internet Web Sitesi Adresi Tarifi Telefon Numarası   Yüz gençleştirme, Yüz germe, Alın germe ve kaş kaldırma, Boyun germe ve gıdığın alınması, Göz kapağı estetiği, burun estetiği, Kepçe (Yelken) kulak Kulak rekonstrüksiyonu (yeniden kulak yapılması), Meme küçültme, Meme büyütme, Meme dikleştirme, Meme eşitsizlikleri, Erkekte meme büyümesi(Jinekomasti), Meme rekonstrüksiyonu (kanser..

Devamı

EkstraBUL © 2014