Navigation


 

Püf Noktaları Pratik Bilgileri

Püf Noktaları Pratik Bilgileri

Saçlarınızı Boyarken
Saçlarınızı Boyarken Aklınızda Bulunması Bilinmesi Gereken Faydalı Bilgiler Püf Noktaları     Saçlarında kalan hiçbir şekillendirici ürün seni düşündürmesin. Bunlar saç boyama sürecini etkilemez. Eğer boya yapmadan önce saçlarını yıkayacaksan, hassas formüllü bir ürün seç. Güçlü temizleyiciler saç derini tahriş edebilir. Bunun üstüne boyanın içindeki kimyasallar da eklenince kaşıntı ve yanma yaşarsın. Saç boyamak sufle pişirmek gibidir. Eğer her adımına dikkat etmez..

Devamı

İbrahim Saraçoğlu Saçların Kepeklenmesini
İbrahim Saraçoğlu Saçların Kepeklenmesini ve Saç Dökülmesini Engelleyici Bitkisel Formülü Nedir      Dr İbrahim Saraçoğlu, saç bakımıyla ilgili olarak, saçlardaki kepeklenmeyi önleyici ve var olan kepekleri giderici Isırganotu kürü, saç dökülmesini engelleyici olarakta Lavanta kürü ile ayrı iki kür önerisinde bulunuyor. Bu kürler sayesinde evde kendiniz saçlarınıza kolayca kepeğe karşı önlem alabilir saç dökülmesini engelleyebilirsiniz. Saçlardaki Kepekler İçin ..

Devamı

2 Ayda Yeni Saç Çıkarma Dökülen Saçlarınızın Yerine Yeni Saçlar Çıkarma Kelliğe Çözüm   SAÇ ÇIKARMANIN DÜNYADA BİLİNEN EN ETKİLİ YOLU ve İPUÇLARI Dünyada saç çıkarma konusunda 3 büyükler olarak bilinen ve etkinliği ispatlanmış ürünler: 1-Finasterid (Propecia) 2-Minoxidil (Rogaine) 3-Nizoral %2 Şampuandır Üç Büyüklere Ek olarak ön bölgelerde saç çıkarmada çok etkili Retinoik Asit içeren ilaçlar : Tretin krem veya Acnelyse krem örnek olarak verilebilir..

Devamı

Sağlıklı Parlayan Işıldayan Saçlar ve Saç Bakımı için Öneriler 44 Altın Öneri Saç Bakımı kadın ve erkek için ortak sorun, hemen herkesin saç tipi farklı ve genelleme ile ortaya çıkartılan şampuan ve saç bakım kürleri bazen ihtiyaçları karşılayamaz durumda kalabiliyor. İşte sizler için saç bakımında farklı saç gruplarına hatta gruplandırma dışı kalabilecek özel saç biçimlerine göre 44 ipucu. 1. Çok kuru saçlar için saç bakım önerileri Şampuanı sadece ellerinizle, ıslak saçın dipler..

Devamı

Saçlarınızdaki Kırıklara Karşı Nasıl Önlem
Saçlarınızdaki Kırıklara Karşı Nasıl Önlem Alınır Püf Noktaları Alınacak Tedbirler Nelerdir Kırıklar,saçınızın üst derisi aşınınca ortaya çıkar. Miktarı ne olursa olsun, kendini yenilemez. Yapmanız gereken tek şey saçlarınızı dize getirmek veya kestirerek bir sonraki seferde daha iyi olacağına söz vermektir. Nedense fön ve gündelik kullanılan saç kurutma makinesi katliamı gibi kırıklara neden olan alışkanlıklarından vazgeçilmez. O zaman daha çok çaba göstermeli ve onlarla yaşamaya çab..

Devamı

Yüz şeklinize tipinize göre en uygun saç modelleri nelerdir
  Havalar ısındıkça uzun saçlar daha fazla sorun olmaya başladı. Terlersiniz, ensenize yapışır, toplamak isterseniz şekil veremezsiniz. Ve sonunda onları kestirmeye kaar veririsiniz. Havalar ısındıkça uzun saçlar daha fazla sorun olmaya başladı. Terlersiniz, ensenize yapışır, toplamak isterseniz şekil veremezsiniz. Ve sonunda onları kestirmeye karar verirsiniz. Ama bu kararınız her zaman olumlu sonuçlar doğurmayabilir. Zira yüz şeklinize göre bir kesim yaptırmadıysanız saçlar..

Devamı

Normal İnce Telli Kuru Yağlı Saçlarda Evinizde
Normal İnce Telli Kuru Yağlı Saçlarda Evinizde Kolay Pratik Bakım Nasıl Yapılır Uygulanır     Saç Bakımı Pırıl pırıl yanan güzel ve bakımlı saçlara sahip olmak istiyorsanız önce saçınızın yapısını tanımalısınız. ve saç bakımı yapmalısınız. Normal ve sağlıklı saçların dışında üç türlü saç tipi vardır: İnce Telli ve Kolay Kırılan Narin Saçlar, Yağlı Saçlar, Kuru Saçlar dır. Saç Bakımı İçin Mutfağınızdan Faydalanın. Saçlarınızın pırıl pırıl olması için sirkeli su ile yıka..

Devamı

2013 Saç Modası Model Seçenekleri Nelerdir
Kadınlar Saç Şekillerini Kendiniz Belirleyin 2013 Saç Modası Model Seçenekleri Nelerdir   2013’de kadınlar daha kısa saçlı olacak. Saç tasarımcıları bu yıl kısa, düz ve karamel renkli saçların tercih edileceğini düşünüyor. Kafatasına göre saç kesimi yapan kuaförlerde ise kuyruklar oluşacak. Artık saç modasını trendler ve moda sektörü belirlemiyor.. Belki kuaföre bile gitmelerine gerek kalmayacak. Çünkü saç şekillendirici elektronik cihazlar ve bakım ürünleri ile kadınlar kend..

Devamı

  Buklelerin havalı ve esnek olabilmesi için saçlarınızın : - Sağlıklı olması; yani yeterince beslenmiş olması gerekir. Çünkü sebum uzun saçı en uç noktasına kadar besleyemez. Bu nedenle her yıkamadan sonra saç tipine uygun bir bakım ürünüyle saçınıza bakım yapılması gerekir. Saça dipten uca kadar yapılacak bu bakım sayesinde kırıklar da önlenebilecektir. - Doğru kesimli olması gerekir. Saç ne kadar kısaysa o kadar fazla kıvrılacaktır. Bu nedenle bukleler için isteğiniz doğru..

Devamı

Saçınızı evde kendiniz boyuyorsanız, işlem felaketle de sonuçlanabilir. Allahtan hazır saç boyaları çok yol kat etti de, bu riskler epey azaldı. İşte kendi saç boyamak isteyenler için bir rehber. Saçınızı evde kendiniz boyuyorsanız, işlem sonunda saçlarınızın felaketle sonuçlanmış bir deneyden çıkmış gibi görünmesi riskini de göze almış sayılırsınız. Allahtan hazır saç boyaları çok yol kat etti de, bu riskler epey azaldı. Şimdiki saç boyaları, saçını boyamak isteyen kadınlara ucuz ve çabuk bi..

Devamı

EkstraBUL © 2014